WEBCLOUD.CZ | DOMENA.CZ

Svět hostingu - Vše o hostingu na jednom místě | Kontakt na redakci

Vygenerujte si název a doménu pro váš nový projekt

06.04.12autor: adminrubrika: Zajímavosti

Mezi důležité ingredience úspěchu internetových projektů patří samozřejmě i vhodně zvolený název a doména, pod kterou bude váš nový web dostupný svým návštěvníkům. S výběrem správného jména vám pomůže speciální internetová služba a zajímavou doménu můžete získat zcela zdarma.

Na stránkách služby NameStation získáte po bezplatné registraci přístup k internetové aplikaci, generující jména a související domény podle vámi zadaných parametrů. Připraven je generátor náhodných jmen podle zvolené délky, jazyka (včetně češtiny) a použité domény (například EU, COM ad.) i nástroj na vytvoření jména z variací zadaných klíčových slov. U vygenerovaných názvů NameStation rovnou ověřuje i dostupnost jména ve zvoleném doménovém prostoru.

Vybírat můžete také ze seznamů názvů, generovaných pro konkrétní obory činnosti (podnikání, technologie, fitness a desítky dalších). A když už si opravdu nevíte rady, nabízí služba NameStation i možnost vyhlášení soutěže o nový název – buďto zcela veřejně, nebo jen mezi vašimi spolupracovníky a přáteli, kteří budou chtít navrhnout vlastní název, nebo se jen zúčastnit hlasování.

NameStation má i svoji placenou variantu, který nabízí 17 různých generátorů jmen a výběr ze 43 různých typů domén nejvyššího řádu.

EU domény zdarma

Chcete si pro nový název ihned registrovat i volnou doménu? Využijte právě probíhající hru společnosti IGNUM o bezplatné registrace EU domén. Na adrese hra.webcloud.cz stačí správně zodpovědět čtyři z pěti otázek týkajících se evropské historie, známých osobností nebo internetu a ihned získáváte speciální kód pro bezplatnou roční registraci jedné EU domény prostřednictvím služby DOMENA.CZ. Hru o domény můžete opakovat, kolikrát jen budete chtít, a vyhrát tak neomezený počet EU domén.

 


© 2018 Svět hostingu - vše o hostingu a doménách