WEBCLOUD.CZ | DOMENA.CZ

Svět hostingu - Vše o hostingu na jednom místě | Kontakt na redakci

IGNUM zlevňuje SSL certifikáty RapidSSL

02.07.12autor: adminrubrika: Tiskové zprávy

Po celé léto lze získat roční i víceleté předplatné SSL certifikátů za zvýhodněné ceny.

Společnost IGNUM spouští letní slevu SSL certifikátů RapidSSL, které představují nejjednodušší cestu k zabezpečení vlastních webových stránek či intranetu. Pro vydání certifikátu RapidSSL stačí jednoduché ověření vlastnictví domény pomocí e-mailu.

Certifikáty RapidSSL lze až do 31. 8. 2012 u IGNUM nakupovat za ceny od 749 Kč bez DPH za certifikát s roční platností do 2 699 Kč bez DPH za certifikát na 5 let. Běžné ceny jsou 799 a 3 199 Kč bez DPH.

IGNUM v současné době nabízí SSL certifikáty VeriSign, Thawte, GeoTrust a RapidSSL, které se liší především způsobem verifikace domény či organizace, platnosti pro jednu nebo více domén (subdomén) a rovněž i zárukami, které certifikační autorita poskytuje. Všechny nabízené SSL certifikáty lze využít u všech variant hostingových služeb IGNUM.

„Letní slevy na SSL certifikáty nasazujeme již čtvrtým rokem a vždy se setkaly s velkým zájmem provozovatelů webových stránek, kteří chtějí zabezpečit svůj web a zvýšit jeho důvěryhodnost mezi návštěvníky,“ řekl Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM. „Bezpečnost a důvěra na internetu patří k našim prioritám. Také proto jsme již dříve zabezpečili CZ domény našich zákazníků pomocí technologie DNSSEC.“

Kompletní nabídka SSL certifikátů s popisem jejich parametrů je k dispozici na ssl.ignum.cz.


© 2018 Svět hostingu - vše o hostingu a doménách