WEBCLOUD.CZ | DOMENA.CZ

Svět hostingu - Vše o hostingu na jednom místě | Kontakt na redakci

Co-working na svahu je co-snowboarding

11.02.13autor: adminrubrika: Archív

IGNUM má za sebou první co-snowboarding ve Špindlerově mlýně. Co-working zatím neprovozujeme, ale jednotlivci už s ním zkušenosti mají a můžou potvrdit, že jeho obliba je oprávněná. My jsme po víkendu na horách odpočatí a můžeme se zase pustit do práce. Co-workeři do ní mají chuť neustále a doslova se do ní těší.

Co-working funguje. Jednoduše ano a není třeba o tom polemizovat. Průzkumy i zkušenosti dokazují, že co-working je efektivní metoda, která jde ruku v ruce s trendem start-upů a jejich podporou. Vidět jiné, jak pracují, je nejen inspirativní, ale zároveň to motivuje. Máte pocit, že je práce zábava, jde všem od ruky a nepřipadáte si frustrovaní. Všude kolem je spousta inspirace, ale díky směsici oborů a projektů nevzniká stereotyp.

V českých luzích a hájích už pár co-working zátiší vzniklo. Za zmínku stojí například NODE 5, jehož zakladateli jsou Lukáš Hudeček a Petr Ocásek. Najdete ho na adrese Radlická 50 na Praze 5.

node5

Novějším přírůstkem do pražské nabídky je Era Svět. Prostor na Jungmannově náměstí vznikl s podporou Poštovní spořitelny a nabízí skutečně skvostné zázemí.

era

Oba zmiňované prostory už například poskytly zázemí projektu Creative Mornings.Ten je příkladem eventů, které takový co-working space hostí, protože kromě kreativní spolupráce týmů a start-upů je zvykem pořádat i nejrůznější konference, meetingy a kreativní setkání plná zajímavých lidí, dobrého jídla a nových technologíí. Pro zajímavost se můžete seznámit se světoznámým co-working prostorem Rocket Space v San Franciscu.

jump

V IGNUM co-working zatím neprovozujeme, ale umíme si to vynahradit. O víkendu se naše snowboardová reprezentace potkala se zástupci start-upu uLikeIT. I když jsme na práci ani nepomysleli, byl to efektivně využitý čas. Pokud nám zima dopřeje, určitě budeme náš co-snowboarding opakovat.

Zdroj: Marketing Journal


© 2018 Svět hostingu - vše o hostingu a doménách