WEBCLOUD.CZ | DOMENA.CZ

Svět hostingu - Vše o hostingu na jednom místě | Kontakt na redakci

IGNUM teambuilding: Stmelovat už nepotřebujeme, radši relaxujeme

28.02.13autor: adminrubrika: Archív

Dobrovolná expedice do Drážďan a aquaparku Tropical Island byla úspěšná. Podařilo se nám dosáhnout naprosté relaxace a podpořili jsme soutěživého ducha surrealistickou hrou golfu na kulečníkovém stole. Okusili jsme taky něco mrazivé německé zimy a kulturního opojení v galerii Grünes Gewölbe.

Stmelování týmů pomocí teambuildingových akcí je bezesporu skvělý způsob jak probudit týmového ducha, pomoci překonat ostych nových zaměstnanců, poskytnout trochu rozptýlení tvrdým pracantům a představit vedoucí pracovníky jako přátelské bytosti nedržící mezi prsty vaši výplatní pásku. Stejně jako je teambuilding pro zaměstnance možností poznat se v jiném světle a jinak než za obrazovkou monitoru, tak je pro firmu možností prezentovat se jinak než jen svou odborností a know-how.

aerium

V IGNUM jsme tentokrát teambuilding pojali jen relaxačně. Jelikož jsme zvyklí pracovat jako tým a naším interním krédem je přátelská atmosféra, nebylo třeba se příliš stmelovat a vyrazili jsme na sever zrelaxovat otlačené zadnice a osvěžit vytížené mozky. Páteční odpoledne jsme věnovali usilovnému saunování a probublávání ve vířivkách. Aquapark Tropical Island nás překvapil hlavně monstrózní halou Aerium, která tu zbyla po plánovaném obnovení výroby vzducholodí Zeppelin. Nyní zde najdete megalomanskou hru na tropické letovisko s pláží, tobogány, lagunou a hlavně nespočtem saun a welness procedůr.

truman

Při pohledu přes místní „záliv“ se nešlo ubránit vzpomínce na film Truman Show.

Večer jsme se ubytovali a vyšli si do města ověřit, jak moc jsou Drážďany nočním městem, vzhledem k mrazivému počasí se nám však moc pochodovat nechtělo. Večer jsme strávili v surrealistické hospodě Stilbruche, ve které jsme si zahráli … pozemní kulečník nebo stolní golf?

golf

Zkrátka kulečníkový stůl polepený kobercem a s párem golfových holí. Kdo vyhrál? To netušíme. Ve finále hry se začalo improvizovat a vznikaly neshody ohledně pravidel. Ne snad, že by pravidla golfu a kulečníku nesdílela podobné hodnoty, ale dohromady nedělala dobrotu.
Druhý den byla v plánu prohlídka historického centra Drážďan a galerie Grünes Gewölbe. Přes silné sněžení nám dělalo problém kochat se památkami a jen jsme se pomalu brodili sněhem. Před návštěvou muzea jsme zvládli horkou čokoládu na zahřátí. Návštěvu muzea můžeme doporučit hlavně těm, kteří obdivují honosné inventáře zámků a hradů. Místní expozice stříbra, jantarových šperků a nádob, erbů a výrobků ze slonoviny je skutečně překrásná.

Více fotek z našeho výletu najdete na našem Facebooku


© 2018 Svět hostingu - vše o hostingu a doménách