WEBCLOUD.CZ | DOMENA.CZ

Svět hostingu - Vše o hostingu na jednom místě | Kontakt na redakci

Jaké aplikace nosíme po kapsách – Android

27.02.14autor: Adminrubrika: Archív

Aplikace v chytrých telefonech jsou denním chlebem. Několika kolegů jsme se zeptali, které aplikace by nám doporučili. V dnešním příspěvku to budou aplikace pro Android, neboli ty, které najdete na Google Play.c:geo je opensource klient pro Geocaching.com a nabízí také základní podporu pro další geocachingové služby jako Opencaching. Je to nástroj pro všechny, kteří si rádi zaloví „kešky“.

Hodnocení Google Play: 4,5


juiceSSH je aplikace umožňující vzdálený přístup k SSH. Admini ji využívají velmi často a vyplatí se podle nich hlavně při práci v telehousu, kdy si člověk místo notebooku může vzít jen tablet.

Hodnocení Google Play: 4,7

Aplikace doporučil náš Linux Administrator Ondřej Kunc.


ezPDFReader patří k nejlépe hodnoceným aplikacím ve svém segmentu. Čtečka PDF souborů s mnoha zajímavými funkcemi je hlavně praktickým a rychlým nástrojem než ozdobou smartphonu. Oceníte ji na telefonech i tabletech.

Hodnocení Google Play: 4,5

CG Transit umožňuje offline vyhledávání v jízdních řádech vlaků, autobusů a MHD v ČR a SK.
Rozhraní aplikace je přizpůsobené i pro tablety. Kromě standardního vyhledávání spojů umožňuje i naplánovat trasu na mapě.

Hodnocení Google Play: 4,5

Aplikace doporučil náš projektový analytik Jan Zderadička.

ROM manager je oblíbená aplikace pro managment ROM, případně nahrání jiné, která se kolem vánoc znovu objevila na Google Play.

Hodnocení Google Play: 4,5

Aplikaci doporučil náš Linux Administrator Daniel Totka.


AirDroid je velmi kladně hodnocená aplikace na správu zařízení s Androidem bez potřeby využívání kabelů nebo instalovaných aplikací. Na vše stačí prohlížeč. Aplikace nabízí spoustu funkcí a možností správy.

Hodnocení Google Play: 4,6

Aplikaci doporučil Petr Dubec, specialista technické podpory.

Příště představíme seznam doporučení našich jablíčkářů.


© 2018 Svět hostingu - vše o hostingu a doménách