WEBCLOUD.CZ | DOMENA.CZ

Svět hostingu - Vše o hostingu na jednom místě | Kontakt na redakci

Jak se teď máme v IGNUM: Duben, na WHD půjdem.

02.04.14autor: Adminrubrika: Archív

Kancelář prosluněná dubnovým sluncem je pustá a slyšet je jen klapání kláves. Velká část kolegů se vydala na World Hosting Days do Europa Parku poblíž Strasbourgu a tak má zbytek IGNUM čas na dohánění restů a přípravu plánů na léto.

Minulý týden se náš kolega zúčastnil CopyCampu, který organizují dívčiny z agentury H1.cz. Povedenou akci prý může vřele doporučit a odnesl si z ní spoustu zajímavých poznatků o vedení kampaní, sociálních sítí a komunukaci uvnitř firmy.
Celý Copy Camp je o slovech a textech které se líbí zákazníkům a někdy hlavně Googlu. Našlo se však i několik speakerů, kteří by zaujali dav. Jedním z nejzajímavějších byl ten od Jiřího Sekery alias @signalizer, který se věnoval „debilním kecům“ v emailové komunikaci a celkově na pracovišti.

O víkendu jsme si pořídili pěknou pravidelnou díru do zdi, aby jsme měli kam dát ještě krásnější dveře, které do ní pasují.
Za ně se přesune sklad, aby se uvolnilo místo pro naše testovací a servery, na kterých připravujeme nová řešení a testujeme nový hardware. O stavbě a novinkách dáme vědět příště.


© 2018 Svět hostingu - vše o hostingu a doménách